RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370373 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370373 10 Inch Electric Motor with Digital Control for Food Machinery
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370373 |
| Manufacturer Part # | 370373 |
| Height | 7" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 12.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370373 Motor Ele 3''adv 230v Dig 9004