RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370356 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370356 6 Inch 15 Pin Board Connector PC with Gold Plated Contacts
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370356 |
| Manufacturer Part # | 370356 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370356 Board Connector Pc 15pin