RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370261 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370261 1.95 Inch Encoder Disc for Lincoln Oven
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370261 |
| Manufacturer Part # | 370261 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370261 Encoder Disc, Lincoln Oven
