RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370174 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370174 3.65 Inch Conveyor Chain Stainless Steel for Mid-Volume Production
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370174 |
| Manufacturer Part # | 370174 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370174 Chain 1600 Sb Short
