RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370160 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370160 Gas Thermocouple Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370160 |
| Manufacturer Part # | 370160 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370160 Thermocouple