RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370099 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370099 3.65 Inch Outer Convection Motor for Lincoln Ovens and Conveyors
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370099 |
| Manufacturer Part # | 370099 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370099 Plate Outer Conv Mtr
