RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370032 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370032 Label 2.85 Inch Cooktime High Visibility Durable Adhesive
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370032 |
| Manufacturer Part # | 370032 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370032 Label 1/2 Cooktime
