$32.87
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 10 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 37001801 15 Inch Steel Fan Guard with Corrosion-resistant Finish
Item:
#1484311
25+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Heatcraft |
|---|---|
| Model Number | 37001801 |
| Manufacturer Part # | 37001801 |
| Height | 3.8" |
| Width | 14.6" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 37001801 15 Inch Steel Fan Guard with Corrosion-resistant Finish
$32.87
Unit price
/
Unavailable
