RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370018 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370018 6.85 Inch Control Facia Decal for Lincoln Ovens 1300 to 1311
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370018 |
| Manufacturer Part # | 370018 |
| Height | 0.35" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370018 Control Facia Decal 19-7/8" X 2-5/8", Lincoln Oven 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307, 1308 1309 1310 1311
