RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 37001-24 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 37001-24 3/16 Inch OD Hose with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 37001-24 |
| Manufacturer Part # | 37001-24 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 37001-24 3/16 Od X 24 Stainless Steel Hose
