RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 37-01407 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01407 4 Inch OEM Gasket for Anthony Refrigeration Units
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01407 |
| Manufacturer Part # | 37-01407 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01407 Anthony# 02 14800 0000 Gasket
