RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 37-01386 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01386 1 Inch Door Gasket Commercial Refrigeration EPDM Rubber
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01386 |
| Manufacturer Part # | 37-01386 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01386 Door Gasket Tem/tel24