RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 37-01384 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01384 12 Inch Door Gasket Fip 60 Compatible Elastomer Seal
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01384 |
| Manufacturer Part # | 37-01384 |
| Height | 0.9" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 22.8" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01384 Door Gasket Fip 60