RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 37-01368 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01368 Door Gasket 23.75 to 61.25 Inch Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01368 |
| Manufacturer Part # | 37-01368 |
| Height | 3.2" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01368 Door Gasket (23.75 X 61.25) Re
