RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 37-01331 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01331 Wiper Strip 0.75 Inch Double for 38 Inch Doors
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01331 |
| Manufacturer Part # | 37-01331 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 38" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01331 Wiper Strip Double 38 Door A
