RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake 37-01254 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 37-01254 37-1/2 Inch Magnetic Door Gasket Gray Rubber 3 Sided
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01254 |
| Manufacturer Part # | 37-01254 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 28" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01254 37-1/2" X 77-1/4" 3 Sided, Gray M 5/8" B 1-1/16" H 5/8" Dart Mount, Magnetic, Master-bilt
