RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt 37-01189 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 37-01189 19 Inch Replacement Gasket Door for 48 to 74 Model
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 37-01189 |
| Manufacturer Part # | 37-01189 |
| Height | 1.75" |
| Width | 19.13" |
| Depth | 28.75" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 37-01189 Gasket Door Blg 48/74
