RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 36H22-418 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 36H22-418 3/4 Inch Npt gas Valve 24v 3.5wc - Industrial Quality
| Fits with Manufacturer | White Rodgers |
|---|---|
| Model Number | 36H22-418 |
| Manufacturer Part # | 36H22-418 |
| Height | 4" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
White Rodgers 36H22-418 3/4" Npt 24v 3.5wc Nat
