RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369962 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369962 1 Inch Elbow Pipe Fitting for Food Industry Applications
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369962 |
| Manufacturer Part # | 369962 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369962 Elbow Street 90