RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369938 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369938 4.95 Inch Venturi Hot Gas Burner for LPG
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369938 |
| Manufacturer Part # | 369938 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369938 Venturi Hot Lpg
