RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369930 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369930 OEM Replacement Part for Lincoln Equipment
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369930 |
| Manufacturer Part # | 369930 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369930 Scr Slfillstrhd#10 3
