RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369925 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369925 3 3/4 Inch Tempered Glass Access Window for Lincoln Ovens
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369925 |
| Manufacturer Part # | 369925 |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369925 Access Window Glass Only, 3 3/4" X 19 3/4", For Access Window Assembly Use # 28-1482, Lincoln Oven 1000 1200 1600
