RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369913 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369913 4.75 Inch Label Oper Panel Right OEM Replacement
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369913 |
| Manufacturer Part # | 369913 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369913 Label Oper Panel Rh
