RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369874 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369874 4.15 Inch Conversion Kit Gas to LP for Lincoln Equipment
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369874 |
| Manufacturer Part # | 369874 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369874 Conversion Kit 2 To Lp
