RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369793 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369793 12 Inch Electric Firebar Stainless Steel with Reliable Heat
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369793 |
| Manufacturer Part # | 369793 |
| Height | 2.15" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 23.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369793 Firebar Ele Top 230v