RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 36978 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 36978 7 Inch Control Panel Icv Electric Stainless Steel #4 Finish
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36978 |
| Manufacturer Part # | 36978 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36978 Icv Control Panel .08 430 S/s #4 Finish