RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369705 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369705 9 Inch Thermocouple with Connectors for Lincoln Ovens
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369705 |
| Manufacturer Part # | 369705 |
| Height | 1.55" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369705 Thermocouple W/ Connectors For Right Control Box., Lincoln Oven 1600 1601 1622 1623 1628 1629, 1646 1647 1650 1651 1652
