RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 369664 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369664 1-1/8 Inch Diameter Coupling Sleeve Yellow Drive
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369664 |
| Manufacturer Part # | 369664 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369664 Yellow Drive Coupling Sleeve, 1-1/8" Dia X 1-1/2" Long 8 Cpgs, For Drive Coupling # 26-2809, Lincoln Oven Series 1100a
