RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369655 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369655 0.6 Inch Rod Stand Off for OEM Equipment
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369655 |
| Manufacturer Part # | 369655 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369655 Rod Stand Off 2
