- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lincoln 369611 2-3/16 Inch Coupling includes Sleeve for Lincoln Oven 1100a
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369611 |
| Manufacturer Part # | 369611 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369611 Drive Coupling 2-3/16" Long 1/2" Round Hole, In One End And 3/8" D Hole On The Other End, Includes Sleeve # 28-1256, Lincoln Oven Series 1100a
