Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln -369589 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln -369589 6 Inch Electric Motor Blower Burner for Lincoln Oven 1150
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | -369589 |
| Manufacturer Part # | -369589 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln -369589 Blower Motor Assembly 230v, Lincoln Oven Series 1150
