RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln equipment stands and filler tables.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369589 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369589 10 Inch Electric Blower Motor with Corrosion Resistant Coating
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369589 |
| Manufacturer Part # | 369589 |
| Height | 10.4" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369589 230v Blower Motor Lincoln