RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369464 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369464 4.15 Inch Conveyor Control Board Lincoln Oven 1300 with Precise Regulation
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369464 |
| Manufacturer Part # | 369464 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369464 Conveyor Control Board 2 3/4" X 3 5/8", Lincoln Oven 1300 S/n - 3000481-3007663
