RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369407 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369407 2.55 Inch Ring Fastener Kit with Washer for Lincoln Ovens
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369407 |
| Manufacturer Part # | 369407 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369407 Ring Fastener Kit With Washer, Lincoln Counter Top Oven 1300 1301 1302, 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311
