RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln equipment stands and filler tables.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369398 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369398 4.4 Inch Stainless Steel Auto Valve Gas for Low Pressure
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369398 |
| Manufacturer Part # | 369398 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369398 Valve Auto Nt/lp 3''
