Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 369394 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369394 18 Inch Stainless Steel Belt Conveyor Sold Per Foot
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369394 |
| Manufacturer Part # | 369394 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369394 Stainless Steel Conveyor Belt 18" Wide Sold Per Foot., For Connecting Link Use # 26-2810, Lincoln Oven Series 1100
