RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369378 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369378 4.6 Inch Aluminum Motor Fan 230VAC for Refrigeration
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369378 |
| Manufacturer Part # | 369378 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369378 Motor Fan 230vac
