Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 369362 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 369362 32 Inch Stainless Steel Conveyor Belt for Lincoln Ovens
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369362 |
| Manufacturer Part # | 369362 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369362 Stainless Steel Conveyor Belt 32" Wide Sold Per Foot., For Connecting Link Use # 26-2571, Lincoln Oven Series 1000 1600, Middleby Marshall Oven
