Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 36930012 2.5 Inch Gasket Resistance Electric PTFE Gasket Component
Item:
#1512804
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 36930012 |
| Manufacturer Part # | 36930012 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 36930012 2.5 Inch Gasket Resistance Electric PTFE Gasket Component
