RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 369273 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 369273 15 Inch Stainless Steel Conveyor Belt Sold Per Foot
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369273 |
| Manufacturer Part # | 369273 |
| Height | 0.13" |
| Width | 15" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369273 Stainless Steel Conveyor Belt 15" Wide Sold Per Foot., For Connecting Link Use # 26-3930 (6 Link Kit), 1200 Requires 12 Feet., Lincoln Oven Series Series 1200 & Other Dual Belt Ovens., Middleby Marshall Oven Split Belt Units Ps310 Ps360.
