Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 369263 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369263 5 Inch Dual Operator Gas Valve with Conversion Kit
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369263 |
| Manufacturer Part # | 369263 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369263 Dual Operator Gas Valve 25 Vac 1/2-14 X 1/2-14 Npt -nat, Included - Coversion Kit Nat To Lp, , Lincoln Conveyor Ovens (many)
