RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 36921 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 36921 17 Inch Pasta Basket Stainless Steel for Cooker with Handle
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36921 |
| Manufacturer Part # | 36921 |
| Height | 13.5" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36921 Basket For Pasta Cooker
