RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369209 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369209 3.25 Inch Door Latch and Strike Steel Commercial Kitchen Hardware
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369209 |
| Manufacturer Part # | 369209 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 10.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369209 Door Latch & Strike
