RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369204 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369204 Split Ring 0.4 Inch OEM Alloy Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369204 |
| Manufacturer Part # | 369204 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369204 Retainer Split Ring