RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369202 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369202 2.25 Inch Stainless Steel Gas Pilot Shield with Durable Design
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369202 |
| Manufacturer Part # | 369202 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369202 Pilot Shield 3