RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369160 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369160 5 Inch Conveyor Pan Stop Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369160 |
| Manufacturer Part # | 369160 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 29.6" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369160 Conveyor Pan Stop
