RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln commercial oven parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369110 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369110 Glass Access Window Assembly 3-3/4 Inch by 19-3/4 Inch
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369110 |
| Manufacturer Part # | 369110 |
| Height | 6" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369110 Access Window Assembly, Glass 3-3/4" X 19-3/4", Included Qty 4ea # 8 X 1/2" Flathead Sheet Metal Screws, Qty 4ea # 8-32 X 1/2" Flathead Thread Forming Screws, For Access Window Glass Only Use # 28-1442, Lincoln Oven 1000 1200 1600
