RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369104 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369104 5.5 Inch Signal Pilot Durable Visual Indicator
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369104 |
| Manufacturer Part # | 369104 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369104 Light Signal Pilot
