RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369039 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369039 3.05 Inch Gear Drive Blank for Industrial Machinery
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369039 |
| Manufacturer Part # | 369039 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369039 Gear Drive Blank
