RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 369037G01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 369037G01 8 Inch Water Supply Pipe for Hoshizaki Ice Machines
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 369037G01 |
| Manufacturer Part # | 369037G01 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 369037G01 Water Supply Pipe
